HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

PFT hazır sıva makinalarının Entegre Harç San. İle TÜRKİYE ye  ithal etmesi ile birlikte, 1996 yılında  uygulama ve teknik destek birimleri ile sektöre adım atmış bulunduk. Maşuk , Mehmet ve Abdullah Karakuş kardeşler olarak bu süre zarfında elde ettikleri tecrübe ve bilgi birikimi ile  DMS MAKİNE İNŞAAT VE DEKORASYON’nu 2000 senesinde kurmuş olduk. Bununla birlikte 2012 yılında İtalya devi MİXER SRL ile Makine ve yedek parçalarıyla piyasaya yer edinmiş olduk. Güçlü teknik kadrosu, değişime açık yapısı ve sürekli olarak gelişmeye odaklanmış çalışmalarıyla Türk İnşaat Sektörüne en son teknoloji ile hizmet etmeyi kendimize ilke edinmiştir.   
Hizmet sağlamayı sadece satışın ilk aşamasında görmeyen DMS MAKİNE, toplam kalite anlayışı doğrultusunda; satış, servis ve satış sonrası teknik destek ile satışın her aşamasında aynı  hasasiyeti ve özeni göstermektedir.

Sektörünün uluslararası lideri MİXERSRL’nin  ana ürünleri Türkiye pazarında satış, servis ve dağıtımını yapmaktadır.

Lazerli ölçme aletleri ile lazerli terazi ve kot alma cihazlar alanında IBM markalı ürünlerin satışını ve pazarlamasını üstlenmiştir.

Rulo çeşitleri, mikser uçları, starfor açıcı panç, mala ve spatula gibi uygulama el aletleri alanında DEKOR ve HASSAN ürünlerini  temsilciliğini üstlenmiştir.